WAGRAF

.:: NOWE PUDEŁKO PLASTIKOWE ::.

NOWE PUDEŁKO

NOWE PUDEŁKO PLASTIKOWE to mała, składana, kieszonkowa pieczątka.
Wykonana jest z wytrzymałego plastiku. Pudełeczko posiada okienko indeksowe ułatwiające identyfikację pieczątki.
Boczne zatrzaski zabezpieczają przed przypadkowym otwarciem.

Pieczątki dostępne są w 3 wymiarach i 10 kolorach.

NOWE PUDEŁKO

LINE

COLOP

.:: STAMP MOUSE ::.

STAMP MOUSE

STAMP MOUSE STAMP MOUSE to nowoczesny design oraz poręczność małej pieczątki. Posiada wygodny i lekki system otwierania.
Po naciśnięciu dwóch bocznych przycisków, pieczątka otwiera się i jest gotowa do użycia. STAMP MOUSE jest zawsze pod ręką w biurze, w kieszeni, na szyji, przy kluczach dzięki możliwości dołączenia klipsu lub smyczy. Nie brudzi rąk tuszem.

Pieczątki STAMP MOUSE dostępne są w 2 wymiarach i 8 kolorach.

STAMP MOUSE

LINE

WAGRAF

.:: KASETKA METALOWA ::.

KASETKA METALOWA

KASETKA METALOWA KASETKA METALOWA to mała, kieszonkowa pieczątka. Wykonana jest w 100% ze stali pokrytej ochronną warstwą niklu. Posiada zatrzask na klapce, który zabezpiecza przed przypadkowym otwarciem. Dzięki bardzo małym gabarytom zmieści się w każdej kieszeni, torebce i aktówce. Prosta i zwarta budowa KASETKI METALOWEJ gwarantuje długoletnią eksploatację pieczątki.

LINE

WAGRAF

.:: KASETKA PLASTIKOWA ::.

KASETKA PLASTIKOWA

KASETKA PLASTIKOWA KASETKA PLASTIKOWA to mała, kieszonkowa pieczątka. Boczne zatrzaski zabezpieczają przed przypadkowym otwarciem. Wewnątrz kasetki jest oddzielne miejsce dla płytki tekstowej i wkładki tuszującej. Dzięki bardzo małym gabarytom zmieści się w każdej kieszeni, torebce i aktówce.