.:: SUCHA PIECZĘĆ ::.

SUCHA PIECZĘĆ coraz częściej "odciska" swoją popularność wśród ludzi biznesu, poważnych firm i korporacji dbajacych o własny wizerunek. Używają ich notariusze, inżynierowie oraz urzędnicy państwowi na całym świecie. Wszelkie dokumenty asygnowane suchą pieczęcią nabierają wiarygodnego znaczenia. Piękne wytłoczenia zdobią każdy dokument, a jednocześnie potwierdzają jego autentyczność i dodają oryginalności. Odcisk suchej pieczęci umieszczony na podziękowaniach, dyplomach, certyfikatach podnosi prestiż i rangę wręczanego świadectwa. Odbicie powstaje w skutek trwałej zmiany w strukturze papieru. Takie wytłoczenie jest nie do podrobienia.

SUCHA PIECZĘĆ

SUCHA PIECZĘĆ

Najnowsza sucha pieczęć Trodat jest teraz bardziej wytrzymała.

Dzięki ergonomicznej konstrukcji, świetnie leży w dłoni i jest niezwykle lekka.

MINIMALNY WYSIŁEK - Innowacyjny mechanizm CLICK gwarantuje najwyższy komfort pracy - perfekcyjne odbicie wykonane bez użycia siły.

PIECZĘĆ NA BIURKO I DO RĘKI - Uniwersalny kształt sprawia, że pieczęć świetnie sprawdza się na biurku, jak i do użycia jedną dłonią.

CZYSTE ODBICIE - Suche pieczęcie Trodat są stworzone do tego, aby uzyskać jak najlepsze odbicie. Dlatego są tak chętnie używane przez pracowników różnych branż na całym świecie

NAJWYŻSZA WYTRZYMAŁOŚĆ - Suche pieczęcie Trodat są wysokiej jakości, dzięki zastosowaniu najlepszych materiałów oraz precyzji wykonania.

SUCHA PIECZĘĆSUCHA PIECZĘĆSUCHA PIECZĘĆ

Sucha pieczęć dostępna jest w 3 wielkościach matryc:
okrągła śr. 51 mm, okrągła śr. 41 mm, prostokątna 51 x 25 mm